Zakázková výroba lodí

Společnost SCHELKALIN nabízí svým klientům zcela individuální přístup, jelikož víme, že prostředí, v němž váš člun budete používat, je něčím specifické a odlišné od podmínek na jiných vodních plochách a tocích, ať už v ČR nebo kdekoli jinde na světě. Proto nabízíme zakázkovou výrobu lodí, nikoli jen produkci již připravených modelů. Řekněte nám o úskalích a výzvách, jimž musí váš motorový člun čelit, abychom společně našli nejvhodnější řešení a navrhli tak loď, která přesně splní vaše očekávání.

Od první skici až po finiš každého detailu jsou námi nabízené motorové čluny originálními výtvory společnosti  SCHELKALIN. Proto také rámec možností, co vše můžete ovlivnit na námi vyráběných lodích, je opravdu široký, čímž je myšleno mnohem více než jen výbava, barva a doplňky. Budeme vám naslouchat, nakolik konkrétní prostředí, v němž se váš motorový člun denně pohybuje, může vyžadovat zvýšenou odolnost užitých materiálů konstrukce nebo ryze specifické zařízení vestavěné do člunu – stejně jako se liší náplň činností, jež na vodě provádíte, tudíž i vlastnosti, které od svého plavidla vyžadujete.

Budeme respektovat typ vody, množství a typy převáženého nákladu či osob, stejně jako výkon motoru a odlišnost pohonu lodě, který žádáte, abychom vám našli způsob, jak vše skloubit v dokonalý celek. Lze tak uzpůsobit tvar a hloubku dna vašeho hliníkového člunu, aby odpovídal podmínkám, v nichž se pohybujete, jelikož neexistuje univerzální tvar kýlu, který by exceloval všude a zároveň vyhovoval všem. S tím je neodmyslitelně spojený i typ pohonu, nakolik ne všude lze užít závěsného motoru a rovněž ne všude je vhodný pohon typu JET, proto dle vašeho přání uzpůsobíme konstrukci motorového člunu SCHELKALIN MOTORBOAT pro vestavěnýanebo závěsný motor, ať už je poháněný klasickou vrtulí nebo tryskou.

V rámci individuálního návrhu lze vycházet rovněž z již připravených, realizovaných a tak i odzkoušených motorových člunů SCHELKALIN MOTORBOAT, např. typu S600-MULTI nebo S600-GT. Pokud poslouží jen inspiraci pro volbujiného, odlišného řešení, nebo půjde o úpravu daného modelu, můžete se vždy spolehnout na naše zkušenosti. Poradíme vám, jak dosáhnout kýžených jízdních vlastností, prostoru pro náklad nebo zvýšeného pohodlí při přepravě osob.

Největší volnost pak představují možnosti ve volbě vybavení, barev a doplňků, jak už tomu bývá obvyklé. Můžete buď využít jeden z připravených balíčků, které se mezi sebou liší především obsahově, ale také si můžete nadiktovat zcela jedinečné provedení svého motorového člunu, které zůstane provždy neopakovatelným originálem. Řeč je samozřejmě především o provedení paluby, přičemž věříme, že dokážeme splnit takřka jakýkoli požadavek – od typu, velikosti a umístění konzol a sedaček, přes množství odkládacích, úložných a pracovních prostor, až po velikost zabudovaných nádrží a baterií.

Ať už potřebujete pracovní člun, který díky výklopné přídi (typ „MULTI“) umožní pohodlné nakládání a vykládání osob či techniky kdekoli na přírodním břehu, nebo hledáte motorový člun určený především pro přepravu osob a relaxaci na vodní hladině, který nabízí pevné zastřešení paluby a pohodlný výstup na molo (typ „GT“), můžete se spolehnout, že motorové čluny SCHELKALIN MOTORBOAT naplní vaše očekávání.

Vyžádejte si konkrétní cenový návrh hliníkového motorového člunu dle vašich představ. Kontaktujte nás telefonicky nebo emailem, nebo nás v ideálním případě osobně navštivte na naší prodejně v Divišově.

Schelkalin, s.r.o.

Adresa :
Vlašimská 462
257 26 Divišov

Telefon:
605 278 306
737 139 886

E-mail:
info@adventureboat.cz
info@cmpboats.cz

Web:
www.motorboat.cz