Zvolené materiály

Pro stavbu motorových člunů SCHELKALIN MOTORBOAT – ať už pracovních nebo výletních lodí – volíme ty nejlepší dostupné materiály na trhu. Speciální slitiny hliníku určené pro stálý styk se slanou vodou určené pro použití v lodním průmyslu (AMG – aluminium marine grade) jsou tak základem konstrukce našich lodí.

Naším cílem je výroba takového motorového člunu, který bude lehčí a zároveň odolnější, než jakýkoli jiný hliníkový člun běžně dostupný na trhu lodí. Proto netíhneme k samoúčelné těžkopádnosti a zbytečnému zvyšování hmotnosti, která by na vás kladla vyšší finanční nároky nejen ze strany lodě, ale také po stránce motorizace a následně i provozních nákladů. Přesný typ a profil materiálu AMG je tak závislý od toho, na jakém místě konstrukce člunu bude použitý a k jakému účelu má sloužit.

Abychom dosáhli maximální úspory hmotnosti a zároveň vám dodali nesmírně odolnou loď, pečlivě vybíráme materiály pro každý detail samonosného rámu, opláštění, paluby i její výbavy. Jelikož známe hranici, kterou nelze překročit v rámci vyžadované spolehlivosti a reálné životnosti, navrhujeme vždy takové řešení, které odpovídá požadavkům klienta na prostředí a podmínky, v nichž se loď bude denně pohybovat.

Schelkalin, s.r.o.

Adresa :
Vlašimská 462
257 26 Divišov

Telefon:
605 278 306
737 139 886

E-mail:
info@adventureboat.cz
info@cmpboats.cz

Web:
www.motorboat.cz